Üyelik Avantajları
ClubTOTAL Ayrıcalıklar Dünyası

Club Total'in avantajları

Club Total ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, çeşitli kampanyalar ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Kısacası Club Total ile her zaman kazanacaksınız!

Club Total ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, birikmiş puanlarınızı kullanarak bedava akaryakıt alacak ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Kısacası Club Total ile her zaman kazanacaksınız!

Club Total'e nasıl üye olacaksınız?

Club Total'e üye olmak çok kolay. İstasyonlarımızdan veya internet üzerinden, tek sayfalık başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra Club Total kartınız size teslim edilecektir. Kartınızın ilk kullanımda aktivasyonunu yapmak için i stasyon görevlileri size yardımcı olacaktır. Böylelikle Club Total kartınızla üye istasyonlarımızdan yaptığınız alışverişler karşılığında puan kazanmaya başlayarak, Club Total'in ayrıcalıklı dünyasına adım atmış olacaksınız.

Nasıl puan kazanacaksınız?

Alışverişiniz sonrasında istasyon görevlisi kartınızı, POS cihazına okutacak ve puanlarınız otomatik olarak kartınıza yüklenecektir. Alışverişleriniz karşılığında kazanacağınız puan miktarları şöyledir:

Excellium Kurşunsuz 97 2 puanTOTAL
Kurşunsuz 95 1,5 puanTOTAL
Excellium Eurodiesel 1,5 puanTOTAL
Eurodiesel 1,5 puanTOTAL
Totalgaz 1 puanTOTAL

Toplam puanınızı nasıl öğreneceksiniz?

Club Total kartla yaptığınız her alışveriş sonrasında POS üzerinden, o alışverişe ait kazandığınız puanla birlikte, birikmiş toplam puanınızı da gösteren bir bilgi fişi çıkacaktır.

Ayrıca toplam puanınızı:

• Total istasyonlarında bulunan Club Total POS'larından,

• www.total.com.tr adresinden,

• Ya da SMS ile öğrenebilirsiniz.

Puanınızı SMS ile öğrenmek için PUAN yazıp, 0532 750 04 96’ya gönderin. Gün içinde topladığınız puanlar ertesi gün kartınıza yüklenecektir.

Her SMS, bağlı bulunan servis sağlayıcısının tarifesine göre 1 SMS ya da 1 SMS değerinde kontör olarak ücretlendirilir.